Miastoprojekt Wrocław specjalizuje się w projektowaniu, zarządzaniu i realizowaniu inwestycji budowlanych we wszystkich sektorach. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad 60 lat. Nasze atuty to doświadczenie, odpowiedzialność i technologia. To one w połączeniu z wiedzą, pasją i zaangażowaniem naszych ekspertów pozwoliły nam zbudować ugruntowaną pozycję na rynku. Siłą naszej firmy jest kompleksowe podejście do obsługi inwestycji budowlanych. I to na każdym etapie ich realizacji – począwszy od planowania i projektowania, przez organizację i zarządzanie budową, na rozliczaniu inwestycji i obsłudze gwarancyjnej kończąc. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym oferujemy również obsługę na każdym z tych etapów osobno.

Miastoprojekt Wrocław tworzą eksperci – menadżerowie, inżynierowie, projektanci, inspektorzy nadzoru, kontrolerzy finansowi oraz prawnicy.

Firma Miastoprojekt Wrocław powstała w 1949 roku jako przedsiębiorstwo państwowe. Początkowo firma oferowała usługi projektowe. To pod jej dachem, na deskach kreślarskich wybitnych projektantów, powstawały najważniejsze realizacje na Dolnym Śląsku. Ówczesna siedziba przy ulicy Ofiar Oświęcimskich była kuźnią kadr projektowych całego regionu. Po prywatyzacji spółka znacznie poszerzyła swoją działalność i udoskonaliła metodologię współpracy z klientem, tak, by nie tylko nadążać za duchem czasu, ale również wyznaczać nowe standardy na rynku. Nie zmieniło się tylko jedno – firma wciąż zatrudnia znakomitych fachowców.