• Miastoprojekt

Budowa nowego Centrum Logistycznego BIK Park Wroc艂aw I

Przed nami kolejny nowy projekt i nowe wyzwanie 馃檪!

23 lipca podpisali艣my umow臋, na mocy kt贸rej b臋dziemy pe艂ni膰 nadz贸r inwestorski nad realizacj膮 inwestycji w Nowej Wsi Wroc艂awskiej gm. K膮ty Wroc艂awskie (woj. dolno艣l膮skie). To w艂a艣nie tam, przy ul. Relaksowej, zbudowane zostanie nowe centrum logistyczne BIK Park Wroc艂aw I wraz z niezb臋dn膮 infrastruktur膮.

Inwestycja Grupy Kapita艂owej Biuro Inwestycji Kapita艂owych S.A. realizowana jest przez sp贸艂k臋 zale偶n膮 Themis Development Sp. z o.o., natomiast jej wykonawc膮 zosta艂a firma Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Na obszarze blisko 12 ha, w pierwszym etapie inwestycji powstanie nowoczesny obiekt o powierzchni blisko 25 000 m2 z艂o偶ony z trzech hal magazynowo-produkcyjnych wraz z zapleczem socjalno-biurowym. W obr臋bie inwestycji powstan膮 r贸wnie偶 portiernia, zbiornik wody po偶arowej wraz z pompowni膮 p.po偶, stacja transformatorowa, zbiorniki retencyjne, infrastruktura techniczna towarzysz膮ca oraz wewn臋trzny uk艂ad komunikacyjny z miejscami postojowymi i drogami wewn臋trznymi. Powierzchnia magazynowa oraz biurowa planowanej inwestycji wyniesie docelowo oko艂o 47.000 m2. Oddanie obiektu do u偶ytkowania planowane jest na I kwarta艂 2020 roku.

Zawsze cieszymy si臋 z udzia艂u w realizacji nowych inwestycji w okolicy naszego 鈥瀝odzinnego鈥 miasta 馃檪.