top of page

Miastoprojekt jako inżynier kontraktu przy kolejnej inwestycji sportowej

Podopieczni z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Dzieci Niewidomych we Wrocławiu mają nowe centrum sportowo – rehabilitacyjne. Zleceniodawca, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przeznaczył na ten cel aż 15 mln zł. Inżynierem kontraktu była nasza firma, która nadzorowała prace budowlane i rozliczenie inwestycji.

Budowa centrum na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Dzieci Niewidomych przy ul. Kamiennogórskiej we Wrocławiu została ukończona zgodnie z zakładanymi planami. W skład budynku wchodzą: sala sportowa, basen, sala do gimnastyki korekcyjnej oraz siłownia. Na terenach wokół obiektu zostały wybudowane również boiska do piłki nożnej, piłki siatkowej i koszykówki, a także bieżnia, w tym do skoku w dal z trójskokiem i skoku wzwyż. Nieopodal powstanie również górka saneczkowa. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi prawie 3 tys. m2.

Ta bardzo potrzebna i pożyteczna inwestycja była możliwa dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 20013.

Comments


bottom of page