top of page

Miastoprojekt Wrocław Inżynierem Kontraktu przy budowie największej w Europie fabryki druku 3D

Od grudnia 2015 r. Miastoprojekt Wrocław pełni funkcję Inżyniera Kontraktu w ramach zadania polegającego na budowie obiektu produkcyjno–biurowego oraz zagospodarowaniu terenu dla Materialise S.A. w gminie Kobierzyce w obrębie Bielan Wrocławskich.

Firma Materialise składa się ze specjalistów, którzy w sposób innowacyjny podchodzą do projektowania. Wykorzystując potencjał jaki daje nowoczesna technologia, odpowiadają na potrzeby przemysłu, tworząc projekty, które następnie drukują metodą 3D.

W połowie stycznia br. Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. rozpoczęła postępowanie przetargowe w celu wyłonienia Generalnego Wykonawcy w ramach tej inwestycji. Rozpoczęcie robót budowlanych planowane jest na lipiec 2016 r., natomiast sama budowa potrwa do 2017 r.

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o., w ramach profesjonalnego doradztwa dla Materialise, będzie również realizowała obowiązki Inspektora Nadzoru Inwestorskiego oraz kompleksowo zarządzała projektem, m.in. w zakresie: administrowania kontraktami, kontroli i optymalizacji kosztów, zarządzania ryzykiem oraz harmonogramem, kontroli BHP i nadzoru jakościowego i odbiorów technicznych.

Poniżej prezentujemy galerię wizualizacji obiektu.

Comments


bottom of page