top of page
  • Zdjęcie autoraMiastoprojekt

Miastoprojekt Wrocław wśród ekspertów I Forum Inwestycyjnego Powiatu Wrocławskiego

Prezes Zarządu Grzegorz Rosik i Manager ds. Rozwoju Marcin Kozyra reprezentowali Miastoprojekt Wrocław podczas I Forum Inwestycyjnego Powiatu Wrocławskiego. Eksperci i władze samorządowe o potrzebach inwestorów i walorach lokalnych terenów inwestycyjnych oferowanych przedsiębiorcom dyskutowali w Zamku Topacz.

Przedstawiciele Miastoprojektu Wrocław znaleźli się w gronie dolnośląskich fachowców, którzy reprezentowali interesy lokalnych inwestorów. Prezentacje poruszanych zagadnień podzielono na cztery bloki tematyczne: „Specjalne strefy ekonomiczne, czyli sposób na globalny biznes i lokalne korzyści”, „Grunty na sprzedaż, czyli co przyciąga inwestora”, „Pora na inwestora, czyli jak stworzyć dobry klimat do inwestowania w oparciu o wielosektorowe partnerstwo”, oraz „Instrumenty wsparcia dla inwestorów, czyli jak skutecznie wykorzystać szanse i wyzwania jutra”.

Oprócz Miastoprojektu Wrocław w Forum wzięli udział przedstawiciele samorządu i miejskich spółek. Z zaproszenia Starosty Romana Potockiego skorzystali m.in. Tomasz Smolarz, wojewoda dolnośląski, Maciej Zathey, dyrektor Departamentu Rozwoju Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego, Sławomir Sprawka, zastępca dyrektora Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu, Dariusz Ostrowski, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, a także przedstawiciele dziewięciu gmin wchodzących w skład powiatu wrocławskiego.

Comments


bottom of page