top of page
  • Zdjęcie autoraMiastoprojekt

Podpisaliśmy umowę z WARR

W Miastoprojekt Wrocław staramy się stale podnosić nasze kwalifikacje, doskonalić i unowocześniać stosowaną metodykę zarządzania projektami, a także – jeśli to tylko możliwe – pozyskiwać na ten cel dodatkowe źródła finansowania. Wiemy, że kluczem do sukcesu są nasi specjaliści, ich często unikatowe umiejętności, a także wspierające nasze działania autorskie rozwiązania IT.

8 marca podpisaliśmy umowę z Wrocławska Agencją Rozwoju Regionalnego (WARR) i rozpoczęliśmy realizację projektu „Opracowanie instrukcji IT do zarządzania procesami i projektami w ramach realizacji inwestycji budowlanych dla firmy Miastoprojekt Wrocław sp. z o.o. z wykorzystaniem systemu ePM-flow”. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020”.

Zintegrowane połączenie platform i aplikacji, z których dane są automatycznie synchronizowane, zapewni jeszcze efektywniejsze zarządzanie wieloma projektami jednocześnie.

Wartość projektu to 59 040 zł, a całkowite wydatki kwalifikowane zostały wycenione na 48 000 zł – z czego 40 800 zł to kwota dofinansowania. Pozostałe 15%, pochodzi ze środków Miastoprojekt Wrocław i stanowi wkład własny firmy.

Comments


bottom of page