top of page
  • Zdjęcie autoraMiastoprojekt

Postęp prac na inwestycji firmy JOYNEXT Sp. z o.o.

Dziś kilka słów o realizacji inwestycji firmy JOYNEXT Sp. z o.o. w Siemianicach rozpoczętej 6 maja br., o której jeszcze nie pisaliśmy: Budowa hali produkcyjnej z budynkiem socjalno-biurowym, jako dobudowy do istniejącej już hali C.

W ramach zaplanowanych prac prowadzona jest rozbudowa i przebudowa zakładowych sieci oraz przyłączy, w tym kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, sieci gazowych, wodociągowych i elektrycznych. W projekcie uwzględniono także przebudowę zakładowych dróg wewnętrznych, parkingu, jak również budowę zjazdu.

Miastoprojekt Wrocław pełni rolę Inwestora Zastępczego, a Generalnym Wykonawcą jest Projprzem S.A. Gliwickie biuro projektów budownictwa przemysłowego.

Zakończono już roboty fundamentowe, roboty murarskie i żelbetowe w obrębie budynku biurowego. Trwają roboty murarskie budynku technicznego. Prowadzony jest montaż elementów konstrukcji stalowej oraz pokrycia dachowego hali, natomiast montaż jej głównej konstrukcji stalowej został ukończony. Sukcesywnie postępują roboty drogowe i sieciowe. Planowe zakończenie inwestycji ma nastąpić do 30.11.2020 r.

Autorem projektu jest Architektoniczne Biuro Usług Projektowych GACEK & HOFFMANN Sp. z o.o

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z postępu prac!☺

Comments


bottom of page