top of page

Postęp prac na inwestycji Iron Force Poland w Zabrzu

Niedawno pisaliśmy o nawiązaniu współpracy z Iron Force Poland sp. z o. o. i uzyskaniu pozwolenia na budowę dla projektu „Budowa zakładu produkcyjnego Iron Force Poland sp. z o.o.” w Zabrzu w trybie ekspresowym. Dziś chcemy pokazać co od tamtego czasu udało nam się zdziałać.

Pod koniec marca, czyli kilka dni po uzyskaniu pozwolenia na budowę, wybrany został generalny wykonawca inwestycji. Została nim spółka Adamietz ze Strzelec Opolskich. To było ostatnie zielone światło, dzięki któremu roboty mogły ruszyć pełną parą. 3 kwietnia nastąpiło przekazanie placu budowy, tego samego dnia rozpoczęła się organizacja zaplecza i biura budowy.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy pogoda nas nie rozpieszczała, ale mimo to, prace szły zgodnie z planem. Wykonane zostały roboty ziemne, czyli stabilizacja i wykop pod fundamenty, a na początku maja ruszyliśmy z betonowaniem pierwszych elementów. W ciągu najbliższych dwóch tygodni rozpoczniemy wznoszenie konstrukcji żelbetowych.

Przypomnijmy:

W ramach inwestycji zbudowany zostanie zakład produkcyjny z wydzieloną częścią biurową o łącznej powierzchni 13 000 mkw, w którym powstawać będą precyzyjne elementy metalowe dla przemysłu samochodowego.

Commentaires


bottom of page