top of page

Przebudowa w Dąbkach zakończona!

Kolejna realizacja wzbogaciła portfolio Miastoprojekt Wrocław. Od czerwca 2017 roku pełniliśmy rolę Inwestora Zastępczego na rozbudowie Zespołu Sanatoryjno-Uzdrowiskowego „Interferie Argentyt” w Dąbkach w zachodniopomorskim. Prace zakończyły się w tym roku, a pierwsi goście już skorzystali ze specjalistycznych zabiegów, solanek, basenów i saun.


Miastoprojekt – sprawdzony partner w zarządzaniu inwestycją budowlaną

Modernizacja w Dąbkach to kolejny kompleksowy projekt, którym zarządzaliśmy. W ramach tej realizacji wykonano m.in. budowę nowej bazy zabiegowej wraz z basenem rekreacyjnym, przebudowę i rozbudowę bazy żywieniowej, rozbudowę oraz remont trzech istniejących budynków hotelowych, wykonanie łączników pomiędzy obiektami i adaptację terenów zewnętrznych. Ponadto jako Inwestor Zastępczy Miastoprojekt odpowiadał również za koordynację prac projektowych, przeprowadzenie przetargu na wybór Generalnego Wykonawcy, nadzór inwestorski i zastępstwo inwestycyjne również na etapie wykończenia i wyposażenia obiektu.


Inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

Dzięki rozbudowie części noclegowej do 255 pokoi i rozszerzeniu usług z zakresu przyrodolecznictwa, wypoczywają tu zarówno kuracjusze podczas turnusów zdrowotnych, jak i goście, którzy przyjeżdżają do Dąbek, aby spędzić udany urlop nad Bałtykiem. Warto również dodać, że po modernizacji „Interferie Argentynt” stał się największym ośrodkiem sanatoryjnym dla dzieci w Polsce. Mali pacjenci mogą teraz nie tylko leczyć się z wykorzystaniem nowoczesnych metod, ale jednocześnie robić to, co dzieci lubią najbardziej, czyli bawić się w nowych salach czy wesoło szaleć w aquaparku. Pomiędzy kolejnymi seriami zabiegów warto docenić rewelacyjną lokalizację ośrodka, z którego na wyciągnięcie ręki są piaszczyste plaże Bałtyku i urokliwe jezioro Bukowo. Wszystkim odwiedzającym, którzy korzystają z zabiegów leczniczych oraz relaksują się w nowoczesnej strefie Wellness & Spa życzymy dużo zdrowia i solidnej dawki odprężenia w jakże pięknych okolicznościach przyrody.


O INWESTORZE: INTERFERIE to działająca od ponad 25 lat największa na Dolnym Śląsku sieć obiektów wypoczynkowych i hoteli. W zasobach Spółki INTERFERIE znajduje się blisko 1.800 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach. Obiekty INTERFERIE promują aktywny wypoczynek, połączony z profilaktyką zdrowia i do tej pory gościły już ponad 10 mln gości. Grupa INTERFERIE obejmuje obiekty należące do INTERFERIE S.A., położone w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Dąbkach, Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie, a także czterogwiazdkowy, komfortowy hotel w Świnoujściu, należący do INTERFERIE Medical SPA Sp. z o.o. Górskie hotele INTERFERIE specjalizują się w ofercie dedykowanej entuzjastom sportu i turystyki rodzinnej, natomiast obiekty nadmorskie to z kolei szeroki wachlarz usług Wellness&SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz bogata oferta pobytów leczniczo-rehabilitacyjnych. Spółka INTERFERIE notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i należy do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. INTERFERIE S.A. są ponadto członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.Materiał zdjęciowy Inwestora.

Comments


bottom of page