top of page

Rozbudowa Centrum Technologicznego Rozwoju Produktu we Wrocławiu dla WABCO Sp. z o.o. zakończona!

Zgodnie z harmonogramem przygotowanym dla inwestycji „Centrum Technicznego Rozwoju Produktu II – budowa budynku laboratoryjno-testowego wraz z zapleczem socjalno-technicznym” właśnie zakończono procedury odbiorowe. Inwestor już rozpoczął pracę w nowej hali.

Ostatnie miesiące były bardzo intensywne – obiekt został wyposażony w szereg instalacji o charakterze technologicznym niezbędnych do jego funkcjonowania. Każda z instalacji wymagała dopasowania oraz wpięcia do istniejących i funkcjonujących już na terenie zakładu. O tym jak tego typu realizacje mogą okazać się skomplikowane pisaliśmy szerzej tu:


Rewitalizacje i rozbudowy istniejącej infrastruktury na funkcjonujących obiektach

W przypadku rozbudowy CTRP2 dla WABCO nieoceniona okazała się stała i bieżąca wymiana informacji z przedstawicielami Inwestora. Wiedza o istniejącej infrastrukturze technicznej oraz bieżące zaangażowanie w przebieg prowadzonego procesu inwestycyjnego pozwoliły na realizację procesu budowy bez większych problemów, z jakimi można się w takich przypadkach spotkać. Taka współpraca to przyjemność ☺ Mamy nadzieję, że trzymaliście kciuki za pomyślne odbiory.

Zapraszamy do relacji z oficjalnego otwarcia na stronie Inwestora.

コメント


bottom of page