top of page

Współpraca z Iron Force Poland sp. z o. o. pełną parą!

Projekt budowlany i pozwolenie na budowę w 7 tygodni? Nam to się właśnie udało.

Niedawno pisaliśmy o nawiązaniu współpracy z Iron Force Poland sp. z o. o. i podpisaniu umowy, na mocy której zostaliśmy inwestorem zastępczym projektu „Budowa zakładu produkcyjnego Iron Force Poland sp. z o.o.” w Zabrzu.

Dziś, z nieskrywaną satysfakcją, informujemy, że podjęliśmy się również wykonania projektu budowlanego tej inwestycji. Umowa w tej kwestii została podpisana 5 lutego, wczoraj odebraliśmy ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę, a już za kilka dni sfinalizujemy wybór generalnego wykonawcy i możemy ruszać z robotami.

Projekt budowlany oraz procedura uzyskania pozwolenia na budowę w 48 dni – to robi wrażenie. Tak samo, jak fakt, że w ciągu 20 dni od złożenia wniosku dostaliśmy ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę. A to wszystko dzięki urzędnikom z Urzędu Miasta Zabrze.

Słowa uznania należą się także zespołowi projektowemu, a szczególne podziękowania kierujemy do Grzegorza Czausa.

Przypomnijmy jeszcze, że w ramach inwestycji zbudowany zostanie zakład produkcyjny wraz z wydzieloną częścią biurową o łącznej powierzchni 13 000 mkw, w którym powstawać będą precyzyjne elementy metalowe dla przemysłu samochodowego.

Comments


bottom of page