top of page
Miastoprojekt Wrocław zarządza inwestycjami budowlanymi

KARIERA

Dołącz do nas!

Przejrzałeś nas! A dokładniej – zakładkę O Firmie oraz nasz profil na LinkedInie. Czyli już wiesz, że Miastoprojekt Wrocław to zespół, który pracuje na wspólny cel. Jak to rozumiemy? Bez wiedzy, skupienia, gotowości do podróżowania, konsultowania często trudnych decyzji - bylibyśmy tylko pojedynczymi postaciami. Cechują nas bardziej i mniej odległe pesele, różne doświadczenie czy dorobek zawodowy. Wiele nas łączy! Możemy na siebie liczyć na życiowych zakrętach, w chwilach triumfu czy po prostu – zwyczajnie na spotkaniu po pracy. Cały czas się rozwijamy, dokładając kolejne realizacje do naszego portfolio. 
 

Zapraszamy do Zespołu wszystkich, którzy w pewnym momencie poczuli, że warto tworzyć wartościowe projekty.

Nasze inwestycje zarządzane są przez eksperckie zespoły inżynierskie
Zapewniamy finansowanie zewnętrzne

KOGO POSZUKUJEMY?

Aktualne rekrutacje:

CO CENIMY?

Znajomość procesu budowlanego

Bardzo dobrą organizację i samodzielność

Chęć nauki i rozwoju

Podejmowanie wyzwań

Udział w wydarzeniach branżowych oraz konferencjach 

Biuro we Wrocławiu, w którym czekają na Ciebie pyszna kawa i życzliwi ludzie!

Elastyczne formy zatrudnienia (UoP, B2B)

Atrakcyjne wynagrodzenie

CO OFERUJEMY?

Jak wygląda rekrutacja do naszego zespołu?

Aplikujesz na wybrane stanowisko / ogłoszenie

1

Rozmawiamy
o tym, co dla
obu stron jest najważniejsze

2

Kontaktujemy się z Tobą

3

4

Witamy
na pokładzie!

Nie znalazłeś stanowiska, na które obecnie rekrutujemy, ale czujesz, że Twoje umiejętności mogłyby się przydać w naszym zespole?

Prześlij nam swoją aplikację na adres:

Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji jest Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki 23, 50-365 Wrocław. Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. w celach przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, iż zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wniosek o wycofaniu zgody należy dostarczyć listowanie bądź osobiście na adres siedziby Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. lub przesłać mailowo, pisząc na adres mail: ado@miastoprojektwroclaw.pl.Więcej informacji o tym jak przetwarzamy dane osobowe znajduje się w naszej Polityce prywatności.

bottom of page