top of page

Odbiory na LINPACK zakończone sukcesem

Chcemy podzielić się z Wami bardzo dobrą informacją! Po 9 miesiącach wytężonej pracy, nastąpił odbiór inwestycji, o której kilka razy już pisaliśmy. Mowa o budowie najbardziej innowacyjnej w Polsce hali wysokiego składowania, która powstała na potrzeby zakładu produkcji opakowań plastikowych LINPACK w Bukowicach na Dolnym Śląsku.

Jesteśmy szczęśliwi, bo prace zostały wykonane zgodnie z planem przy zachowaniu najwyższej jakości. Teraz trochę o samej inwestycji. Powstały obiekt ma 60 m długość, 54 m szerokości oraz do 17,5 m wysokości. Dodatkowo, został połączony z istniejącą halą łącznikiem. Powierzchnia łączna obiektu to prawie 3 400 m2, a jego kubatura wynosi blisko 47 000 m3. Jednak to nie wymiary są najważniejsze w tej realizacji, a przeznaczenie inwestycji – hale wysokiego składowania charakteryzują się bowiem podwyższonymi wymaganiami dotyczącymi instalacji oraz precyzji wykonania.

W realizacji tej na szczególną uwagę zasługują wykonanie posadzki, stojące na niej regały (liczące 13 metrów długości) oraz zintegrowanie z nimi wózków widłowych, których specjalistyczny system został wykorzystany w Polsce po raz pierwszy. Temat jest niesamowicie obszerny i bardzo ciekawy.

Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów, więcej szczegółów przedstawimy już niebawem.

Comments


bottom of page