top of page

Podpisanie umowy z generalnym wykonawcą inwestycji w Dąbkach

Dobra passa na podpisanie umów z generalnymi wykonawcami trwa! Dziś została zawarta kolejna, dotycząca inwestycji „Rozbudowa wraz z przebudową i nadbudową oraz wyposażenie Zespołu Sanatoryjno-Uzdrowiskowego „Interferie Argentyt” w Dąbkach (woj. zachodniopomorskie) wraz z elementami zagospodarowania terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną”, przy której pełnimy rolę inwestora zastępczego.

Jest nam bardzo miło poinformować, że głównym wykonawcą inwestycji została firma Adamietz Sp. z o.o. ze Strzelec Opolskich. Podpisanie umowy oznacza, że już na dniach zostanie przekazany plac budowy i – co za tym idzie – prace ruszą pełną parą! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a na to liczymy, inwestycja będzie gotowa pod koniec stycznia 2021 roku.

Przypomnijmy, inwestorem zadania jest spółka Interferie S.A., która od ponad 20 lat działa na rynku turystycznym i oferuje wypoczynek w swoich ośrodkach zlokalizowanych na terenie niemal całej Polski. Spółka pośredniczy również w organizacji kolonii, wczasów, pobytów profilaktyczno-leczniczych i sanatoryjno-rehabilitacyjnych.

Comments


bottom of page