top of page

Rewitalizacja Młyna Maria – aktualny stan inwestycji

Wracamy do jednej z inwestycji, o której już kilka razy pisaliśmy. Mowa o zabytkowym Młynie Maria, przy rewitalizacji którego pełnimy rolę inwestora zastępczego.

Ten wspaniały budynek, ulokowany w historycznym centrum Wrocławia, otrzymał szansę na drugie życie – w 2016 roku kupiła go warszawska firma RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Odnowiony zabytek zostanie podzielony na część mieszkalną oraz usługową. Czy można wyobrazić sobie coś wspanialszego niż poranna kawa na tarasie z widokiem na Odrę i Wyspę Słodową? Deweloper gotów jest zmienić to piękne marzenie w rzeczywistość.

Od 16 grudnia 2018 roku trwają przetargi na firmy, które zajmą się przygotowaniem stanu surowego, robotami dekarskimi i elewacyjnymi oraz instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi, a już za kilka tygodni zostanie wmurowany kamień węgielny pod tę inwestycję.

Zobaczcie, jak stworzone projekty pobudzają wyobraźnię. Młyn Maria pozostanie jednym z najważniejszych wrocławskich zabytków, a dzięki pracy profesjonalistów – będzie również jednym z najpiękniejszych.

Polecamy też artykuły na temat tej inwestycji, które ukazały się w ostatnim czasie: • na inwestmapl.pl https://bit.ly/2SO5bmR • na wroclife.pl https://bit.ly/2D20fp8

Comments


bottom of page