top of page

Wspieramy WKS Śląsk Wrocław Badminton

Lotka w grze! Miastoprojekt Wrocław zostało dumnym partnerem sekcji badmintona WKS Śląsk Wrocław. 

 

Sekcja badmintona WKS Śląsk Wrocław to nowatorski projekt, który ma na celu promocję tego mniej popularnego sportu, jakim jest badminton. Sekcja szkoli zarówno amatorów, jak i profesjonalnych graczy odnoszących sukcesy krajowe i międzynarodowe.  


Miastoprojekt Wrocław na rzecz promocji zdrowia  

Zdrowie to wartość uniwersalna, a my dostrzegamy korzyści płynące z jej promocji. Wierzymy, że wsparcie dla mniej popularnych sportów jest równie ważne jak to płynące do innych dyscyplin takich jak piłka nożna czy siatkówka. Dzięki temu każdy sportowiec, niezależnie od dziedziny, w której się realizuje, zyskuje podobną szansę na rozwój kariery i wsparcie w tym potrzebne. 

Determinacja oraz fair play to wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności biznesowej i które chcemy popularyzować poprzez wsparcie lokalnej społeczności.

Grzegorz Rosik, Prezes Zarządu Miastoprojekt Wrocław


Sekcja sportowa z misją 

Poza popularyzacją badmintona jako ciekawego i rozwojowego sportu, działalność WKS Śląsk Wrocław skupia się na identyfikacji i wsparciu młodych talentów, dając im szansę na rozwój kariery sportowej. Sekcja kładzie szczególny nacisk na szkolenie wyróżniających się wybitnych zawodników.  


Założycielem sekcji jest Paweł Prądziński, reprezentant Polski w badmintonie, uczestnik Mistrzostw Europy i Świata oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.  


Zachęcamy do kibicowania zawodnikom WKS Śląsk Wrocław na meczach oraz poprzez media społecznościowe drużyny. 


Na obiektach sportowych znamy się dobrze 

W przeciągu ostatnich 21 lat działalności pracowaliśmy nad wieloma inwestycjami z sektora sportowo-rekreacyjnymi. Do najważniejszych z nich zaliczyć można Dolnośląskie Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej, stadion piłkarski KGHM Zagłębia Lubin czy Kompleks Dydaktyczno-Sportowy P5 Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.  


Więcej o naszych realizacjach przeczytasz tutaj

   

Comments


bottom of page