top of page

Zakończenie prac nad przebudową szpitala MSWiA w Opolu

Dziś chcemy pochwalić się jednym z projektów, które napełniają nas szczególną dumą – przebudową szpitala MSWiA w Opolu, której głównym celem była nadbudowa V piętra przeznaczonego na blok operacyjny. Inwestycja obejmowała również budowę zewnętrznego dźwigu osobowego umożliwiającego transport chorych na łóżkach, dźwigu towarowego, przebudowę części pomieszczeń piwnicznych oraz wykonanie nowych instalacji elektrycznych i sanitarnych w obrębie klatki schodowej. Dodatkowo, elewacja frontowa zyskała zewnętrze żaluzje. Warto zaznaczyć, że wszystkie roboty były prowadzone na działającym szpitalu.

Prace ruszyły w lutym 2018 roku, a już dziś mamy przyjemność ogłosić ich zakończenie. Równo rok po rozpoczęciu inwestycji, nowoczesny blok operacyjny złożony z trzech specjalistycznych sal operacyjnych z zespołem pomieszczeń towarzyszących przechodzi procedurę odbiorową.

To odpowiedzialne zadanie wykonaliśmy z prawdziwą pasją, angażując do jego realizacji naszych najlepszych specjalistów. W ramach obowiązków inżyniera kontraktu byliśmy odpowiedzialni za kompleksowe zarządzanie procesami inwestycyjnymi.

Mamy nadzieję, że obiekt będzie długo i efektywnie służył zarówno lekarzom, jak i pacjentom.

Comments


bottom of page