MP_www_26_08logo_MP.png

Budowa centrum Technicznego Rozwoju Produktu

PROJEKT:

Budowa Centrum Technicznego Rozwoju Produktu
Inwestycja polegająca na budowie pomieszczeń laboratoryjno-biurowych z przeznaczeniem do prowadzenia prac projektowych, planowania testu oraz przygotowania elementów testu. Wykonano budowę pomieszczeń do prowadzenia prac związanych m.in. z badaniem i analizą wytrzymałości wibracyjnych, badań rezonansowych, korozyjnych, klimatycznych. Kolejno zrealizowano pomieszczenia testów do określania wytrzymałości lub charakterystyki testowanych elementów.

ZADANIE:

Budowa centrum Technicznego Rozwoju Produktu

INWESTOR:

WABCO Polska Sp. z o.o.

OPIS INWESTORA:

WABCO Polska Sp. z o.o. jest firmą należącą do koncernu WABCO Holdings Inc, który został nabyty w maju 2020 roku przez firmę ZF. Spółka zatrudnia obecnie około 162 000 pracowników na całym świecie w 260 lokalizacjach. WABCO Polska Sp. z o.o. jest dostawcą systemów sterowania hamowania i technologii poprawiających bezpieczeństwo pojazdów ciężarowych, do których zalicza się ABS, ESC, układy pneumatyczne oraz zawieszenie. Firmie zależy na poprawie wydajności oraz łączności pojazdów użytkowych. Celem połączenia spółek jest stworzenie bardziej ekologicznych rozwiązań transportowych, wykonywanie wizji autonomicznej oraz bezpiecznej jazdy.

TERMIN REALIZACJI:

03.2011–09.2013