MP_www_26_08logo_MP.png

REALIZACJE

Budowa zakładu produkcji gazów technicznych i atmosferycznych

PROJEKT:

Zakład produkcji gazów technicznych i atmosferycznych na potrzeby huty miedzi Głogów. W skład Wytwórni Gazów Technicznych i Atmosferycznych w Głogowie wchodzą nie tylko budynki produkcyjne, ale także chłodnie, magazyny, stacje transformatorowe, budynki administracyjne oraz wszelka infrastruktura niezbędna do funkcjonowania zakładu nowoczesnej produkcji gazów. Przedmiotem inwestycji były roboty ziemne, roboty żelbetowe, sieci, drogi, budynek elektryczny z robotami wykończeniowymi.

ZADANIE:

Budowa zakładu produkcji gazów technicznych i atmosferycznych

INWESTOR:

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

OPIS INWESTORA:

Grupa Air Liquide, obecna w 78 krajach, zatrudniająca około 64 500 pracowników i obsługująca ponad 3,8 miliona klientów i pacjentów, jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.
Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. To nowoczesny i kluczowy producent i dystrybutor gazów technicznych, spożywczych, specjalnych i medycznych oraz powiązanych usług, urządzeń i technologii. Oferta Air Liquide znajduje zastosowanie w branżach przemysłowych: hutnictwa, spawalnictwa, elektroniki, sektora motoryzacyjnego, chemicznego, spożywczego oraz medycznego.

TERMIN REALIZACJI:

09.2013–08.2015