top of page
MP_www_26_08logo_MP.png

REALIZACJE

Wytwórnia Środków Siarczanowych w Kompleksie Środków Powierzchniowo Czynnych

PROJEKT:

Wytwórnia Środków Siarczanowych w Kompleksie Środków Powierzchniowo Czynnych
Inwestycja obejmowała prace z zakresu min. budowy hali produkcyjnej w konstrukcji stalowej wraz zapleczem socjalnym, hali magazynowej z częścią biurowo-socjalną, estakady do prowadzenia rurociągów, przebudowę układu kolejowego, tace żelbetowe wraz z fundamentami pod zbiorniki magazynów surowców i produktu. Dodatkowe dane o projekcie: hala produkcyjna - powierzchnia ponad 2.000 m2, hala magazynowa - ponad 2.500 m2, tace żelbetowe o łącznej powierzchni ok. 2.000 m2

ZADANIE:

Wytwórnia Środków Siarczanowych w Kompleksie Środków Powierzchniowo Czynnych

INWESTOR:

PCC Rokita S.A.

OPIS INWESTORA:

PCC Rokita S.A. jest podmiotem dominującym w Grupie Kapitałowej, którą tworzy wraz z innymi spółkami z sektora chemicznego i usługowego. Spółka zajmuje się dostarczaniem najnowocześniejszych produktów chemicznych do wielu zastosowań i aplikacji przemysłowych.
W spółce głównie wytwarza się chlor i alkalia, poliole oraz pochodne naftalenu i fosforu. Firma skupia się na projektowaniu oraz produkcji produktów chemicznych mających szerokie zastosowanie w branży budownictwa, tworzyw sztucznych, farb i lakierów. Celem spółki jest znajdowanie innowacyjnych rozwiązań oraz rozwój poszczególnych dywizji biznesowych.

TERMIN REALIZACJI:

09.2006–04.2008

LOKALIZACJA:

Brzeg Dolny

BRANŻA:

Przemysł ciężki

WIELKOŚĆ PROJEKTU:

4 500 m²

FUNKCJA MIASTORPOJEKT:

Inwestor Zastępczy

bordery_slider_realizacja_1_0.75x.png

bottom of page