• Zdjęcie autoraMiastoprojekt

2021: IDZIE NOWE

Kolejny ważny rok w działalności naszej Firmy.

W roku 2021 weszliśmy na nowy poziom obsługi klientów rynku chemicznego – dzięki nawiązaniu strategicznej współpracy w zakresie projektowania technologii produkcji dla przemysłu chemicznego i naszym kompetencjom w projektowaniu cywilnym i project management, również ten rynek obsługujemy dzisiaj w formule EPC.

Mieliśmy też okazję przekonać się o skuteczności wdrożonych procedur przeciwdziałania COVID-19. Dzięki nim wszystkie nasze inwestycje były realizowane bez zakłóceń, a wielką pomocą dla nas i naszych Klientów okazały się systemy informatyczne ePMflow.

Kolejna zmiana, tym razem wizualna, to przeprowadzenie rebrandingu logotypu, zaprojektowanie nowych materiałów i strony internetowej. Naszym celem było zaakcentowanie zalet ultranowoczesnej firmy, która jednocześnie ma wyjątkową możliwość korzystania z doświadczeń swojej ponad 70-letniej historii, z której jesteśmy wyjątkowo dumni.

Zespół Miastoprojekt Wrocław