• Zdjęcie autoraMiastoprojekt

Bałtyk - ten kierunek się nie nudzi!

Kilka dni temu pisaliśmy o zakończeniu inwestycji w Dąbkach, a dziś miło nam poinformować, że zostaliśmy inżynierem kontraktu rewelacyjnie położonej inwestycji w Łukęcinie nad Bałtykiem.

Inwestor, Spectrum Development Sp. z o.o., zaplanował zmianę charakteru istniejącego ośrodka wypoczynkowego na komfortowe apartamenty wraz z infrastrukturą basenową.

Jak wiadomo przebudowy i rozbudowy rządzą się swoimi prawami i zazwyczaj stanowią niemałe wyzwanie projektowe.

Cieszy nas fakt, że przywracamy drugie życie obiektom, z którymi czas nie obszedł się łagodnie, za to przyszłość rysuje się przed nimi w znacznie lepszych barwach.

Miastoprojekt jako Inżynier Kontraktu odpowiada w Łukęcinie m.in. za: nadzór inwestorski i jakościowy, zarządzanie kontraktem, kontrolę kosztów, zarządzanie harmonogramem i ryzykiem.

Urlop nad polskim morzem ma wielu zwolenników. A perspektywa spędzenia go w atrakcyjnym zakwaterowaniu, na dodatek w świetnej lokalizacji, to już wizja całkiem przyjemna, prawda? Będziemy Was informować o pracach na tej inwestycji i zapraszamy do galerii wizualizacji przygotowanych przez Inwestora: