top of page

LINPAC Packaging Production Sp. z o.o. – rozpoczęcie budowy

Dziś nastąpiło przekazanie placu budowy pod kolejną inwestycję, przy której pełnimy rolę inżyniera kontraktu. Chodzi o rozbudowę Zakładu LINPAC Packaging Production Sp. z o.o. w Bukowicach o halę magazynową wysokiego składowania wraz z łącznikiem prowadzącym do istniejącej już hali. Zadanie zostanie wykonane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” i będzie realizowane na czynnym zakładzie. Głównym wykonawcą inwestycji jest Zakład Techniczno-Budowlany „Polbau” Sp. z o.o. z Opola.

Budynek zaprojektowano jako jednokondygnacyjną, trójnawową halę o stalowej konstrukcji, która zostanie nakryta dachem płaskim z pokryciem w postaci membrany PVC. Obiekt będzie składać się z dwóch części o zróżnicowanych wysokościach – rozładunkowej i magazynowej. Wzdłuż ściany wschodniej zbudowany zostanie budynek produkcyjny.

Pomiędzy istniejącym budynkiem magazynowym a projektowanym magazynem powstanie łącznik o stalowej konstrukcji, który zapewni komunikację kołową pomiędzy magazynami. W ramach inwestycji powstanie niezbędna infrastruktura, czyli drogi dojazdowe, place i parkingi.

Planujemy, że roboty budowlane zakończą się w ciągu 7 miesięcy od przekazania placu budowy.

Fot. Nowa hala powstanie w miejscu widocznego w prawym dolnym rogu placu.

Comments


bottom of page