top of page

Miastoprojekt Wrocław z renomowanymi certyfikatami jakości ISO

Miastoprojekt Wrocław jest synonimem pełnego profesjonalizmu i skutecznego zarządzania. Od początku istnienia firmy stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które będą spełniać wszelkie potrzeby naszych partnerów.


Komputerowy model 3D budynku, logotyp miastoprojektu i napis "Jakość potwierdzona ISO"


Certyfikaty ISO (International Organization for Standardization) jednoznacznie potwierdzają nasze nieustanne dążenie do doskonałości. To międzynarodowe standardy uznawane na całym świecie, które określają wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i innych aspektów działalności organizacji. Otrzymanie certyfikatu ISO oznacza, że firma spełnia określone standardy i jest zgodna z międzynarodowymi wymaganiami w danej dziedzinie.


Jako Miastoprojekt Wrocław uzyskaliśmy certyfikaty w zakresie zarządzania projektami budowlanymi oraz budową, projektowania budowlanego, konsultingu inżynierskiego, prowadzenia przetargów i zakupów (procurement) oraz zarządzania harmonogramem.


- Inwestujemy w ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Dlatego sukcesy firmy są sukcesami pracowników. Certyfikaty ISO z kolei są dla nas wyłącznie potwierdzeniem wykonywanej przez nas wieloletniej i rzetelnej pracy – podkreśla Grzegorz Rosik prezes firmy.

Miastoprojekt Wrocław posiada certyfikaty:

  • ISO 14001:2015 - z systemu Zarządzania Środowiskowego w organizacji,

  • ISO/IEC 27001:2013 – z systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w organizacji,

  • ISO 45001:2018 – z systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w organizacji,

  • ISO 9001:2015 – z systemu Zarządzania Jakością w organizacji

  • oraz AQAP 2110:2016 – z systemu Zarządzania Jakością w organizacji.


Certyfikaty stanowią dowód zaufania jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci i partnerzy. Z kolei dla naszych potencjalnych i przyszłych kontrahentów są one gwarancją, że Miastoprojekt jest firmą, która stosuje najwyższe standardy jakości i skupia się na ciągłym doskonaleniu swoich procesów.


Jako przedsiębiorstwo, zawsze stawiamy na innowacje i wyznaczanie nowych standardów w naszej branży. Uzyskanie certyfikatów ISO jest dla nas uzupełnieniem w naszym ciągłym rozwoju i zobowiązaniem do dalszego doskonalenia naszych usług.

Yorumlar


bottom of page