Miastoprojekt Wrocław jako Partner Techniczny Fundacji Lubiąż

Statutowym celem działalności Fundacji Lubiąż jest remont kompleksu klasztornego w Lubiążu – jednego z największych kompleksów tego typu w Europie. Rewitalizacja obiektu wiąże się z ogromem prac konserwatorskich, remontowych oraz budowlanych.

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. rozpoczęła już w 2014 r. współpracę z Fundacją Lubiąż jako Partner Techniczny, aby pomóc w powrocie do dawnej świetności zabytkowego zespołu obiektów klasztornych.

W ramach wsparcia technicznego i optymalizacji budowlanych procesów inwestycyjnych, Miastoprojekt Wrocław, wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i potencjał osobowy, wspomaga Fundację przede wszystkim w obszarze planowania remontów, konserwacji i innych prac budowlanych.

Więcej o Fundacji Lubiąż na oficjalnej stronie internetowej.