Miastoprojekt Wrocław zrealizuje inwestycję dla Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki

Przeprowadzenie pełnej procedury przetargowej i wielobranżowy nadzór nad inwestycją to przedmiot kontraktu zawartego między spółką Miastoprojekt Wrocław i Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki.

Miastoprojekt Wrocław jako Inżynier Kontraktu zrealizuje drugi etap inwestycji przy ul. Kwiatkowskiego 4 we Wrocławiu. Przedsięwzięcie polega na budowie 6-kondygnacyjnego budynku biurowego. Obecnie prowadzona jest procedura przetargowa na wyłonienie Generalnego Wykonawcy. Prace budowlane rozpoczną się w czerwcu 2015 r.

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki to instytucja, która promuje nowoczesne usługi i produkty oraz komercjalizuje wyniki innowacyjnych badań naukowych.