Pomoc Ukrainie

"Ciebie wszak rzecz dotyczy, gdy ściana sąsiada płonie" - słowa Horacego ze szczególną mocą brzęczą nam w uszach w tych dniach.

Nasze oczy są zwrócone ku Ukrainie i wielkiej tragedii ludzi, którzy z dnia na dzień musieli porzucić bezpieczny dom i udać się w podróż w nieznane. Albo zostać i walczyć o ojczyznę.

Miastoprojekt Wrocław w swojej historii udowodnił wiele razy, że można na nim polegać. Teraz również ruszyliśmy z pomocą - wpłaty pieniężne, zbiórki darów, wolontariat w centrach pomocy. Chociaż tak możemy wspierać.

Myślimy też o tym, że kiedy wojna się skończy, to również na naszej branży będzie ciążyć szczególna odpowiedzialność na wsparciu odbudowy Ukrainy. Nie wiemy, co przyniesie życie, ale jesteśmy dumni z tego, że pracownicy Miastoprojekt Wrocław nie pozostają obojętni na to, co dzieje się w sąsiednim kraju.

Nasze serce są w tych dniach niebiesko-żółte. 💙💛