Prace nad budową nowego szpitala

Postępowanie na wybór Generalnego Wykonawcy budowy nowego szpitala onkologiczno-pulmunologiczno-hematologicznego we Wrocławiu wkroczyło w kolejny etap.

Do złożenia ofert zostało zaproszonych 5 firm: Konsorcjum WARBUD S.A., Konsorcjum STRABAG Sp. z o.o., Konsorcjum PORR S.A., Konsorcjum VAMED POLSKA Sp. z o.o. i SINOHYDRO Corporation Limited. Zaproszeni do złożenia ofert potencjalni wykonawcy zostali wyłonieni w pierwszym etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie przeprowadzono z nimi 6 rund dialogu konkurencyjnego. Termin składania ofert to 4 marca 2022 r.

To kolejny krok, który mocno przybliża nas do wejścia w fazę realizacji tej arcyważnej inwestycji dla regionu. Dodajmy, że Miastoprojekt Wrocław pełni rolę Inżyniera Kontraktu.

Zapraszamy do lektury artykułu TUTAJ