Remont Centrali KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie – Miastoprojekt w roli Generalnego Realizatora Inwe

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. pełniła, z powodzeniem, w 2014 i 2015 r. rolę Generalnego Realizatora Inwestycji w ramach przebudowy Centrali KGHM.

Prace zakończyły się sukcesem, pomimo przystąpienia do realizacji zadania w bardzo trudnym momencie, tj. w chwili rozwiązania umowy z dotychczasowym Generalnym Wykonawcą. Zadaniem Miastoprojekt Wrocław było wykonanie inwentaryzacji zaawansowania robót, rozliczenie umowy z dotychczasowym GW, a następnie doprowadzenie do zakończenia robót budowlano–montażowych, poprzez zarządzanie realizacją zadania inwestycyjnego, koordynację wszelkich robót wraz z ich nadzorem, aż po ostateczne uzyskanie Pozwolenia na Użytkowanie.